K vidění bude hasičská technika (jak historická, tak současná), chystají se soutěže zaměřené na hašení – a organizátoři přichystali také třeba malování na obličej. Nabídku doplní rovněž vystoupení muzikantů i balónkového mága.

Náhradou za tramvaje bude prodloužená noční linka autobusůS krátkodobým přerušením provozu tramvají v oblasti Lehovce musí cestující počítat v noci na pátek. Ve čtvrtek v půl desáté večer vystřídají tramvajové soupravy party pracující na útrobě trati – a úsek Starý Hloubětín–Lehovec zůstane mimo provoz až do čtvrt na pět ráno. Tramvaje na linkách číslo 16, 25, 92 a 94 jedoucí směrem z centra tak budou končit v obratišti Starý Hloubětín. V denním provozu budou jezdit náhradní autobusy X16, v nočním režimu pak pasažéry svezou autobusy linky 912, jejichž trasu dopravní podnik prodlouží z Lehovce do obratiště Starý Hloubětín.

Zraněného psa vyprošťovali z kanálu lezciNejen hasiči včetně lezeckého družstva, ale i veterinární záchranka se v úterý dopoledne zapojili na Letné do záchrany psa, který spadl do kanalizace v ulici Na Ovčinách. Zraněné zvíře se podařilo vyprostit a transportovat do sanitky – ovšem ve stavu vyžadujícím převoz na urgentní příjem veterinární kliniky.