Sportovci mohli plochu využívat od prosince loňského roku. Poprvé bylo kluziště na tomto místě zprovozněno v sezoně 2017/2018.

Během čištění zaparkujete zdarma
Obyvatelé sedmé městské části mohou během blokového čištění ulic využít parkování zdarma na Letenské pláni. Oprávnění si mohou vyzvednout na radnici, pokud předloží občanku a velký technický průkaz. Platit bude pro jeden konkrétní den, kdy v ulici jejich trvalého bydliště úklid probíhá, a to od 6.30 do 16 hodin. Výjimkou jsou firemní vozy, na něž se tato možnost nevztahuje. 

Parkoviště u radnice bude mimo provoz
Kvůli výstavbě nové radnice nebude od pondělí přístupné parkoviště pod budovou úřadu Prahy 12 s vjezdem z ulice Generála Šišky. Návštěvníci mohou svá auta nechávat v Pískové ulici. Od pondělí také nebude možné používat schodiště z Pískové ulice k ulici Generála Šišky.

Prťka se loučí
Zubří samice odjede. Návštěvníci zoologické zahrady mají poslední možnost vidět dvouletou samici zubra zvanou Prťka. Ta opustí rodné město koncem března a v rámci repatriačního programu zamíří do národního parku v Ázerbájdžánu. Zítra po poledni se do pražské zoo přijdou s Prťkou rozloučit její kmotři, herci Veronika Freimanová a Václav Kopta.Prťka (na snímku vlevo) se narodila 1. září 2017. Jejími rodiči jsou samice Boženka (na snímku vpravo) a samec Tipito.