Ostatní menší plochy o celkové rozloze 15 hektarů pak dostanou skoro 110 přírůstků. Nejčastěji lesníci vysadí dub letní a dub zimní. V Radlicích kromě nich poroste i habr obecný či třešeň ptačí. Duby V Panenkách doplní zase borovice lesní.

Antikomunističtí aktivisté stříleli u příležitosti stého výročí z kartonové podoby křižníku AuroraPodle Petra Marka ze skupiny „Bez komunistů“ provedli symbolický poslední výstřel z Aurory, který by měl ukončit 100 let komunistické éry. Dne 7. listopadu 1917 došlo na Leninův rozkaz k prázdnému výstřelu na Zimní palác v Petrohradě, čímž byla zahájena bolševická revoluce.

Výstava na náměstí Václava Havla ukáže komunismusExteriérovou výstavu Komunismus a jeho epocha mohou ode dneška zhlédnout zájemci na náměstí Václava Havla u Národního divadla v Praze. Připravil ji Ústav pro studium totalitních režimů (ÚSTR) ve spolupráci s Německým historickým muzeem a nadací, která se zabývá zkoumáním diktatur. Expozice ke 100. výročí bolševické revoluce v Rusku ukazuje dějiny komunismu od jeho počátků až po jeho „současné inkarnace“ například v Číně. „Komunismus byl jediné hnutí moderních dějin, které zabilo více svých vůdců, funkcionářů a přívrženců než jeho nepřátelé,“ stojí v materiálech k výstavě, kterou ÚSTR převzal z Německa. Jejím autorem je frankfurtský historik a publicista Gerd Koenen.