Novinkou pro čtenáře je venkovní terasa, kde si budou návštěvníci moci posedět a bude fungovat jako letní čítárna. Knihovna tak poskytuje pohodlnější prostor pro trávení volného času i různé aktivity. Úpravy knihovny byly zaplaceny z fondů Evropské unie.

Radní Jižního Města zavedli návštěvní dny
Radní nedávno vzniklé koalice v Praze 11 zavedli návštěvní dny pro veřejnost. Zájemci se mohou bez předchozího objednání setkat s představiteli městské části a sdělit jim své náměty, připomínky či se jich na cokoliv zeptat. Starosta Jiří Dohnal (Piráti) si pro své občany vyhradil čas každé pondělí mezi 17.00 a 18.30. Termíny ostatních radních jsou zveřejněny na webu Prahy 11. 

Zastupitelé projednají rozpočet
Hlavním bodem programu březnového jednání zastupitelstva osmé městské části bude schválení rozpočtu na letošní rok. Schůze je veřejná a může ji navštívit kdokoliv. Zasedání začne 13. března ve 14.00 ve velkém sále takzvaného Bílého domu v ulici U Meteoru. 

Radnice pořádá seminář o graffiti
Zástupcům bytových družstev a sdružení vlastníků bytových jednotek je určen seminář o graffiti, který 11. března pořádá radnice Prahy 7. V krátkých blocích se účastníci dozvědí zajímavosti o prevenci graffiti, jejich odstraňování a další informace. Účast je zdarma, podmíněná je však rezervací na e-mailu gregorovaj@praha7.cz.