Největší česká nemocnice investovala do modernizace z vlastních zdrojů téměř 226 milionů korun, zbytek doplatí stát. Rekonstrukci polikliniky předcházely opravy dětských lůžkových oddělení a v celé dětské části tak stavební práce skončily po 12 letech. Modernizace zlepšila propojení komplexu i celkovou orientaci v něm.

Na trzích na Staroměstském náměstí se popálil mužVe středu odpoledne si strážníci z Prahy 1 povšimli při kontrolní obchůzce na vánočních trzích na Staroměstském náměstí plamenů, které vycházely ze stánku s občerstvením. Hlídka okamžitě přivolala hasiče. Pracovníci ve stánku mezitím stihli pomocí hasicího přístroje požár uhasit. Při nehodě se popálil jeden ze stánkařů, záchranná služba ho převezla k ošetření do nemocnice.

Uzavření Mrázovky, Brusnického a Dejvického tuneluPraha Od soboty 8. prosince od 23.00 do neděle 9. prosince do 05.00 hodin bude zcela uzavřen tunel Mrázovka. Důvodem opatření je čištění kamer v tunelu. Ve stejném čase bude uzavřen také Brusnický a Dejvický tunel. Probíhat zde bude pravidelná údržba a kontrola technologie. Objížďka povede ulicemi Patočkova a Milady Horákové.