Rozhodněte, které z přihlášených koťat je to NEJ!
Hlasování bylo uzavřeno

Nejdříve je to malá chlupatá koule, která se vejde do dlaně. Pak zjistíte, že má i nožičky, na kterých se zprvu nejistě, po chvíli už překvapivě rychle vydává poznávat okolní svět.

A vy musíte neustále hlídat, kam šlapete, protože je určitě pod vaší nohou.To si vás vybralo za svého domácího kotě.

Dohoda je jasná: Ono bude roztomilé a občas se nechá pohladit, vy mu budete kupovat krmení, hračky a pelíšek, vybírat kočičí záchod, starat se o jeho pohodlí a na požádání necháte všeho a přispěcháte, aby vaše ruka posloužila jako tréninkový soupeř v prvních soubojích na zuby a drápy.

Přihlašte své kotě

Soutěží se až do konce letních prázdnin (31. srpna), nejkrásnější kotě dostane hodnotné ceny od pořadatelů soutěže.Vyhlášení výsledků se uskuteční v sídle Pražského deníku v Praze - Uhříněvsi, majitelé nejúspěšnějších koťátek budou pozváni na předání cen do redakce (v případě příliš vzdálených míst od Prahy je možno předání domluvit v příslušné krajské redakci Deníku).

Chcete přihlásit svého malého kočičího krasavce? Návod, jak to udělat, najdete ZDE.

close zoom_in Kočičí Azyl provozuje a podporuje útulky opuštěných koček po celé ČR. Je aktivní v celé oblasti ochrany zvířat. Realizuje kastrační program na venkově, kde je tato záležitost hrubě opomíjená a kde je stále dávána přednost nekonečné likvidaci čerstvě narozených koťat před účinnou prevencí. Pomáhá i při osvětě témat ochrany zvířat - ve spolupráci s podobně smýšlejícími lidmi i organizacemi.

Kočičí Azyl Pořádá pravidelné umisťovací výstavy koček z útulků v rámci každoroční akce MISS KOČKA. Na letošním ročníku se jako významný mediální partner podílel i Pražský deník. Čtěte více: Králem Pražského deníku se stal Lojza