„Ahoj řediteli,“ přivítala asi třicítka fotbalových fandů u pivka a klobásy klubového šéfa Lukáše Přibyla. „Ta sparťanská kravata ti slušela víc,“ nezapomněl si jeden z popíjejících rýpnout do nedávné minulosti klokaního bosse.

Vše je připraveno. První díl setkání fanoušků Bohemians 1905 s novým vedením ligového nováčka může začít.

U premiérového dílu diskusí „rodinného klubu“, zasednul k mikrofonu za pultík zmiňovaný ředitel Lukáš Přibyl, se sportovním manažerem a koučem Zbyňkem Bustou.

„Chtěli bychom pokračovat v tradici po odstoupivším řediteli Steinbrochovi,“ promluvil jako první k padesátce příznivců Lukáš Přibyl, ještě před týdnem šéf komunikace u pražského rivala, Sparty.

Aprvní otazníky směřovaly na jeho „přeběhnutí“. Nejaktivnějšími dotazovateli byla dvojice Lombardo a Ritchie. První z nich se pravidelně na zápasech i mimo ně objevující v klokaním převleku.

Druhého pak „proslavil“ fyzický atak pomezního rozhodčího v ligovém utkání proti letenskému týmu z před čtyř let. „No vidíš Ritchie. Každý máme nějakou tu zkušenost se Spartou,“ reagoval s úsměvem na otázku na své působení na Letné nynější vršovický ředitel. Pak prozradil i první změnu, kterou hodlá ve sportovním fungování celku prosadit. „Upravíme pro hráče stravu. Bude to asi první věc, kterou tu zavedeme. Hráči by měli po tréninku nebo před ním jíst spolu. Funguje to tak ve většině klubů,“ prozradil první krok Přibyl.

Pak se do hry dostal i kouč Zbyněk Busta. Na přetřes přišel snad každý hráč z kádru jeho výběru. Odpovědi se dostalo každému dotazu. Oživení pak přinesla přání fandů ohledně možných přípravných zápasů během zimy či příštího léta.

„Mým snem je dostat do ďolíčku Celtic Glasgow,“ roztleskal fanoušky ředitel klubu Lukáš Přibyl.