Terénní pracovníci jsou pro zájemce k dispozici každou středu mezi 10 a 14 hodinou na parkovišti Výstavní poblíž konečné zastávky autobusů Jižní Město.

V Dejvicích bude stát Lavička Ferdinanda VaňkaSlavnostní odhalení Lavičky Ferdinanda Vaňka se odehraje už příští pondělí 18. prosince od 15 hodin před budovou Národní technické knihovny. Po odkrytí lavičky se v místnosti Vzdělávacího centra knihovny promítne záznam inscenace divadelní hry Václava Havla Audience, která byla natočená v Činoherním klubu v lednu 1990. V hlavních rolích si zahráli Josef Abrhám a Pavel Landovský. Režíroval Jiří Menzel.

Hygienici se přesunuli poblíž VltavskéOd včerejška sídlí pobočka Hygienické stanice hl. m. Prahy Centrum a Západ společně v jedné budově v ulici Dukelských hrdinů. Pobočka Centrum se do budovy vrátila po několikaměsíční pauze a pobočka Západ se do objektu přestěhovala ze Štefánikovy ulice. Prostory prošly celkovou rekonstrukcí. V budově se vyměnila okna, elektrické rozvody a instalovaly podlahy.

Noční tramvaje pojedou jinudyZ důvodu údržby tramvajové trati dojde v noci na středu od 0.35 hodin do 4.30 hodin a na čtvrtek od 0.35 hodin do 4.30 hodin k přerušení provozu tramvají v úsecích Nákladové nádraží Žižkov Hlavní nádraží a Flora Olšanské náměstí. Linka 95 bude odkloněna přes zastávky Invalidovna, Křižíkova, Florenc, Bílá labuť a Masarykovo nádraží. Linka 98 pojede přes zastávky Orionka, Šumavská, Náměstí Míru, I. P. Pavlova, Karlovo náměstí a Novoměstská radnice.