Jinde se očekává alespoň částečná „náplast" na jinak spíše podprůměrnou sezónu. Právě startuje poslední prázdninový víkend.

Nejen osvěžení, ale i pořádnou porci zábavy očekávejte při dnešní návštěvě pláže Žlutých lázní. Od 14 do 22 hodin tu totiž zažijete Czech Beach Music Party.

„Přímo na břehu Vltavy vystoupí celá řada mladých i ostřílených DJ´s a zavalí vás house, techno i trance rytmy. To vše jen za cenu vstupného do areálu lázní, to jest za 80 korun," lákají pořadatelé.

Za adrenalinem na Petynku 

Bez hlasité hudby, ale zato s pořádným adrenalinem. Taková nejspíš bude sobotní koupačka na Petynce v Praze 6. Navštěvníci tu dostanou možnost svést se po obří, 300 metrů dlouhé megaskluzavce. „Účastníci mohou slajdovat s kruhem či bez. Pokud si nepřinesou kruh vlastní, na místě akce bude v provozu půjčovna," zve koupaliště Petynka.

Klid a romantiku s večerním koupáním pod hvězdami naopak nabízí koupaliště Ládví. K tomu samozřejmě také bar a grilování. Už v neděli pak do areálu najede kinobus. Pro návštěvníky koupaliště zdarma. Zahájí promítáním filmu Pojedeme k moři.

Opět o něco divočejší pak bude neděle na koupališti Biotop Radotín. Za rytmické hudby se můžete zavlnit s Vendulou Kořínkovou ve stylu Zumba. Kdo dává přednost aquaparku, neměl by si nechat ujít víkend plný tance a zpěvu v čestlickém Aqua Palace s názvem Aqua Star.

Čtěte také: Zhoršenou kvalitu vody mají koupaliště Hostivař a Šeberák