V režii TV Barrandov vysílání spustila předsedkyně představenstva Janka Vozárová spolu s šéfem marketingu Janisem Sidovským, který je přesvědčen, že nová digitální televize uspěje i přes obrovskou kokurenci Novy a Primy. „Chceme oslovit především mladší generaci, a to například jinou skladbou pořadů. V hlavním vysílacím čase by měl například běžet dokumentární pořad Fera Feniče České milování,“ řekl šéf marketingu TV Barrandov Janis Sidovský.

Zatímco šéfové oslavovali slavnostní spuštění provozu nové televize, na režiséra Jiřího Adamce čekala tvrdá práce. Krátce před polednem piloval detaily večerního vystoupení známé slovenské kapely No Name.V hledišti byla přítomna i Zuzana Bubílková, která bude mít na TV Barrandov nový satirický pořad nazvaný Politická střelnice.

„Pořad by měl být skutečně politickou satirou. Bude reagovat na aktuální politická témata a společenské problémy. V prvním díle se například budeme věnovat problematice odstávky plynu. Zvát si tam budu nejen politiky, ale i zajímavé hosty. Prvním z nich bude John Bok, který vloni kandidoval do Senátu. Součástí každého dílu bude i anketa, protože si myslím, že i když se dělají průzkumy veřejného mínění, skutečné názory občanů nikdo nezná,“ uvedla Deníku Zuzana Bubílková.

Na provoz televize se přišel podívat i tiskový mluvčí páté městské části Radovan Myslík, a to i spolu s redaktory z internetové televize Prahy 5. „Televize bude vysílat na území naší městské části, proto jsem se sem také přišel podívat a naši redaktoři o jejím provozu také natočili krátký spot,“ vysvětlil Radovan Myslík.