Předsedou dozorčí rady se stal náměstek primátora Petr Hlubuček (STAN, Spojené síly pro Prahu). Jeho místopředsedy byli zvoleni Radek Vondra (TOP 09) a Petr Štěpánek (Strana zelených), oba starostové pražských městských částí. Představenstvo společnosti také nově doplní Michal Čoupek, který se zároveň vzdal své pozice ve společnosti Kolektory.

Akciová společnost Pražské služby odváží veškerý komunální odpad na území hlavního města. Denně vysílá do ulic metropole 105 vozidel, které obslouží na 120 tisíc popelnic a kontejnerů na směsný odpad a přibližně 20 tisíc nádob na tříděný odpad. Firma také provozuje spalovnu ZEVO Malešice.

Nejedná se o první městkou firmu, ve které nová koalice pod vedením primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) vyměnila vedení a kontrolní orgány. Změny už nastaly například ve společnostech Operátor ICT, Kolektory Praha, Obecní dům a Pražská vodohospodářská společnost (PVS). Nového šéfa a nové dozorčí rady se dočkal i dopravní podnik (DPP), který je největší společností ovládanou magistrátem.