Hlasování v šesté městské části se zúčastnilo 3250 lidí. Propojení cest u kostela nad Šárkou, které bude stát jeden milion korun, získalo celkem 1035 hlasů. Stejné náklady radnice vynaloží na revitalizaci třešňového sadu nad Juliskou a za upravení prostoru před Katolickou teologickou fakultou Univerzity Karlovy městská část zaplatí 850 tisíc korun.

Zbývající peníze Praha zaplatí za projekty, jejichž finanční nákladnost se pohybuje mezi 50 000 a 400 tisíci korunami. Mezi nimi jsou projekty na opravu protihlukových zdí na Evropské třídě, dvě venkovní posilovny a umístění trampolín ve veřejném prostoru. Radnice také investuje do odpočinkového parčíku mezi ZŠ Pod Marjánkou a ZŠ Marjánka, náměstíčka u polikliniky v ulici Na Dlouhém Lánu a revitalizace parku u Hotelu Diplomat.

V loňském roce se do projektu přihlásilo 67 nápadů, z čehož bylo 38 realizovatelných. Z nich následně vybrala veřejnost v internetovém hlasování 12 projektů. V minulém roce u lidí uspěl projekt venkovního kina v parku u Gymnázia Jana Keplera, komunitní zahrada Libóza nebo lesní hříště u sídliště Baba.

Participativní rozpočet umožňuje lidem vymyslet a vybrat projekty, které by měly být realizovány za vyčleněné veřejné peníze. Jako první v metropoli spustila projekt participativního rozpočtu v roce 2014 Praha 7. Lidé tehdy jako nejlepší návrh zhodnotili vybudování sportovního hřiště v Holešovicích. V internetové anketě však při prvním pokusu hlasovalo pouhých 66 hlasujících. V roce 2015 spustily vlastní projekty Praha 10 a Zbraslav a následně se zapojily další městské části.