Zóny na desítce začnou platit v létě
Parkování na ulicích se začne v Praze 10 platit od 24. srpna. Ten den budou zavedeny parkovací zóny v oblasti Vinohrad a Vršovic. Jako další se modré pruhy rozšíří do Strašnic, kde začnou platit 5. října, a dále do Malešic. Tam začnou řidiči parkování platit od 2. listopadu. Obyvatelé desítky, kteří mají k zavádění zón nějaké otázky, mohou přijít 16. března v 18 hodin na informační schůzku do Kulturního domu Barikádníků. 

Bruslit se bude po celé jarní prázdniny
Až do soboty 29. února prodloužila Praha 6 provoz kluziště na Vítězném náměstí. Děti ze šestky, které mají příští týden jarní prázdniny, si mohou přijít zabruslit každý den od 9 do 21 hodin. Od soboty 7. března vystřídají kluziště farmářské trhy. 

Pošta v Řepích zatím uzavřena nebude
Pošta v Makovského ulici v Řepích, která měla být původně uzavřena 31. března, zůstane prozatím v provozu. Důvodem je, že společnost zajišťující přestavbu obchodního centra Řepy, jehož součástí pobočka počty je, rekonstrukci odložila. 

Pětka chce vědět, kde se lidé necítí bezpečně
Pomocí on-line dotazníků se pátá městská část snaží zjistit, kde na jejím území se lidé necítí bezpečně. Získaná data chce využít pro jednání s policií. Odkaz na dotazník zájemci naleznou na webu městské části a na jejím Facebooku. 

Učitelé si prohlédnou Operu
Komentovanou prohlídku nově opravené Státní opery připravila pro své pedagogy Praha 1. Exkurze se uskuteční 25. března od 13 hodin, zájemci se musí do 20. března přihlásit na e-mailové adrese map@praha1.cz