Riegrovy sadyChodím tam odjakživa. Sleduji západy slunce, co se rozprostírají nad Pražským hradem, atmosféru kterou tvoří náhodní kolemjdoucí, zahrádky, kde se dá v létě sedět do aleluja, i plavecký bazén a sportovní hřiště u Sokola.

close Riegrovy sady. info Zdroj: DENÍK/ Martin Divíšek zoom_in

VinohradyCelkově mám tuto čtvrť moc ráda. Vyrostla jsem tam a pouze procházky v krásných dlouhých ulicích obklopených alejí stromů a krásných domů, či staré vilky v menších uličkách mají za každého počasí a za každé roční doby své kouzlo.

close Vinohrady. info Zdroj: DENÍK/ Martin Divíšek zoom_in

Divadlo HyberniaJe pro mě místem, kam se ráda vracím. Poprvé jsem tam vystupovala jako dítě, když jsme tam se základní školou měli závěrečná vystoupení, a už tehdy jsem si přála v divadle hrát. Přání se splnilo. Hraji tam nejen v jednom muzikálu, tudíž se pro mě divadlo Hybernia stalo takovým pomyslným domovem.

close Oblíbená místa - bar Once upon a time. Divadlo Hybernia. info Zdroj: Archiv VLP / Šťastný Vladimír zoom_in

Once upon a timeV baru v Budečské ulici se schází parta skvělých lidí a mých nejlepších přátel, barman vždy září jako sluníčko, drinky a pivo jsou výborné a za super ceny a navíc jsem tam i pracovala.

close Oblíbená místa - bar Once upon a time. Divadlo Hybernia. info Zdroj: Archiv VLP / Šťastný Vladimír zoom_in

Městská část Praha-Vinoř
Kousek odtamtud mám rodinu z Přezletic, ve Vinoři jsem strávila hodně času. Ať už v místní cukrárně, v restauraci U Černínů nebo v blízkém lesíku.

close Moje místa Anny Slováčkové, Vinoř, restaurace U Čermínů, 21.4.2017 info Zdroj: Deník / Cvrčková Klára zoom_in