close Náplavka. info Zdroj: DENÍK/ Dimír Šťastný zoom_in

Náplavka

Náplavka je další místo, kde ráda trávím svůj volný čas. Je to místo, kde to žije. Hudba, drinky, kamarádi a výhled na osvětlený hrad. Mám ji ráda hlavně přes týden, kdy tam není mnoho lidí.

close Betlémské náměstí. info Zdroj: DENÍK/ Jiří Koťátko zoom_in

Betlémské náměstí

Betlémské náměstí jsem objevila asi před rokem a od té chvíle se tam často vracím. Je to malé náměstí v centru Prahy, kde je spousta malebných restaurací, kde si vždy ráda pochutnám. Nádhernou atmosféru dotváří Betlémská kaple. Turistů zde není příliš mnoho, takže si tu vždy připadám jako na klidné dovolené.

close Náměstí Jiřího z Poděbrad info Zdroj: DENÍK/ Martin Divíšek zoom_in

Jiřího z Poděbrad

Náměstí Jiřího z Poděbrad si mě získalo nejvíc svými farmářskými trhy, které jsou podle mě nejhezčí na podzim. Všude jsou stromy s barevným listím a spousta stánků, kde si mohu nakoupit různé lahůdky. Je tam i má oblíbená kavárna Mamacoffee. Už několik metrů od ní cítím vůni poctivé kávy, ta mě vždy dostane. Dokážu tam jen tak sedět, popíjet kávu, sledovat lidi na náměstí nebo se učit divadelní texty.

close Vítkov. Ilustrační foto. info Zdroj: DENÍK/ Martin Divíšek zoom_in

Vítkov

V Praze je mnoho parků, kde se dá trávit čas s přáteli a domácími mazlíčky. Vítkov mám však nejraději. Jsem celkem klidný typ člověka, a proto často vyhledávám tichá místa, kde není příliš mnoho lidí. To mi Vítkov dává. Kromě krásného výhledu je tam spousta stromů, pod které si rozložím deku a jen tak ležím, čtu si anebo si se svými blízkými uděláme piknik.

Čtěte také: Braňo Holiček: Jaká místa mám v Praze rád