Netradiční teambuilding tak propojil byznys, samosprávu a komunitu. Městská část vybrala prostor a garantovala udržitelnost, Mall zapojil své lidi a Streetgardening  přispěl znalostmi a pomohl s realizací. "Zaměstnanci vysázeli rybízy, angrešty, tři větší stromy, cibuloviny a trvalky. Připravené okrasné trávy zase odstíní zahradu s pískovištěm od větru," představuje novou zahrádku Tomáš Plesník ze Streetgardeningu. Vše je vymyšleno tak, aby záhon kvetl a plodil po celý rok a nebyl náročný na údržbu.

Mall Group se tímto způsobem připojil k akci Ukliďme svět, ukliďme Česko. "Stýskalo se nám po jaru a chtěli jsme dát zaměstnancům možnost využít pracovní den jinak. Do budoucna chceme podobný teambuilding připravit i pro naše krajské pobočky," chválí si akci koordinátorka projektu z Mall Group Katarína Klíčová.

"Jakákoliv podobná akce je dobrá a zároveň stmelí lidi dohromady. Člověk může mít pocit, že udělal něco dobrého a je za ním vidět odvedená práce. Na místo se budu ráda vracet," hodnotí  teambuilding Renata Jirásková z PR a marketingového oddělení Mall Group.

Původně aktivisté ze Streetgardeningu sázeli rostliny guerillově. Dnes se ale snaží dělat výsadbu po domluvě s městskou částí. Nápad společnosti Mall byl jedinečnou příležitostí jak propojit příjemné s užitečným.  I přesto, že aktivisté vše sázejí a organizují ve svém volném čase, jsou otevření i dalším podobným akcím.