Marina Ristorante na Alšově nábřeží
Skvělá restaurace na lodi. Pokaždé, když je co slavit, jde pro mě o jednoznačnou volbu. Vynikající kulinářský zážitek, výhled na Karlův most i Pražský hrad. To vše dohromady dělá z večerního posezení pravou romantiku.

close MARINA RISTORANTE na Praze 1. info Zdroj: Archiv VLP / Šťastný Vladimír zoom_in

Nový SvětNa malebnou čtvrť jsem narazila docela náhodou. Když jsem ještě bydlela na ubytovně ve Stromovce, snažila jsem se místo sezení na pokoji objevovat Prahu. Většinu večerů jsem proto strávila touláním po různých pražských částech, až jsem zabloudila do Nového Světa. Jeho uličky mě okamžitě okouzlily a i dnes se tam ráda vracím.

close Nový Svět. info Zdroj: Deník/Klára Cvrčková zoom_in

VyšehradKlenot v srdci města. Moje nejoblíbenější lokace. Mám to asi kilometr od bytu, takže jsem tam dost často. Navíc jsem si Vyšehrad zamilovala i jako výborné místo na běhání. Zapomenout samozřejmě nemohu na úžasný výhled.

close Železniční most, Vyšehrad a Rašínovo nábřeží. info Zdroj: Archiv VLP / Šťastný Vladimír zoom_in

Rašínovo nábřežíNa náplavku to mám také kousek, a kdykoliv je čas a pěkné počasí, tak na ni s kamarády vyrážíme. V tomto směru jsem klasická „náplava" z Moravy, která miluje procházení se po březích Vltavy. Mezi moje nejoblíbenější části náplavky patří Rašínovo nábřeží. Jediné, co tam chybí, je čistší řeka.

close Rašínovo nábřeží info Zdroj: archiv Deníku zoom_in

StromovkaNaše zápasnické tréninkové centrum je přímo ve Stromovce, takže si troufnu říct, že ji znám téměř do posledního keříku. A i když mám na některé části i vzpomínky spojené s tvrdým tréninkem, tak ji mám moc ráda. Chodím si do ní číst, s kamarády zápasníky v ní občas pořádáme společné grilování.

close Park Stromovka. info Zdroj: DENÍK/ Klára Cvrčková zoom_in