Podle jeho slov kriminalisté získali poznatek, že v jednom z tamějších barů se daří hazardu doslova za zavřenými dveřmi: je tam místnost s hracími automaty, do které mají přístup pouze registrovaní členové klubu.

Po vyříznutí zámku dveří, které se neotevřely jen tak před kýmkoli, už mohli policisté jen počítat: uvnitř se nacházelo 30 hracích automatů. Přístrojů zapojených, zapnutých a blikajících. „Vzhledem k tomu, že tyto automaty neměly žádné povolení, provedli kriminalisté prohlídku prostor na základě soudního příkazu. Při této prohlídce zjistili, že jsou všechny přístroje provozovány nelegálně," konstatoval Daněk. Automaty policisté zajistili – stejně jako nalezené peníze.

Šetření případu dále pokračuje – v souvislosti s provozováním černé herny nicméně zatím není nikdo stíhán. Zřejmě se to ale brzy změní. Kriminalisté již stanovili právní kvalifikaci případu: trestný čin neoprávněné provozování loterie a podobné sázkové hry. Pokud věc dospěje až k projednání před soudem, může být ve hře až tříletý pobyt ve vězení.