Obžaloba tvrdila, že Zádamského skupina ničila podnikatelům provozovny, napadala hosty a hrozila likvidací dětí i celých rodin vydíraných. Soudy však nakonec konstatovaly, že pro prokázání těchto skutků neexistuje dostatek důkazů, a v roce 2010 definitivně zprostily všechny obžalované viny.

Zádamský strávil 962 dní ve vazbě, celé jeho stíhání trvalo tři roky a jeden měsíc. Po svém osvobození se začal po státu domáhat náhrady jak za nemajetkovou újmu, tak i za majetkové škody. Tvrdil totiž, že kvůli trestnímu řízení sešlo z předjednané koupě hotelu jeho společností ZM Trading. O další peníze prý přišel, protože jeho firmě Casso Invest byl zmařen podnikatelský záměr v herním průmyslu. Firma figurovala i v Zádamského trestní kauze - obžaloba tvrdila, že podnikům násilím nutila své herní přístroje.

V žalobě, kterou podal v roce 2013, Zádamský škodu původně vyčíslil na více než 77 milionů korun. Postupně vzal zpět pětimilionový požadavek na náklady za obhajobu i zhruba osm milionů, které chtěl v souvislosti s tím, že Casso Invest údajně hodlala před jeho vzetím do vazby dovážet zboží z Číny, k čemuž pak nedošlo. Ani zbytek nárokované částky mu však nyní soud nepřiznal. Dal tak za pravdu Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, který od počátku poukazoval na to, že Zádamského tvrzení jsou velmi neurčitá a nejsou ničím doložena.

Ohledně vymáhání nemajetkové újmy byl Zádamský o něco úspěšnější. Jemu a dalším 11 mužům, které obžaloba označila za jeho gang, nejprve ministerstvo spravedlnosti dohromady vyplatilo 4,3 milionu korun. Soudy jim pak loni přiznaly dalších více než osm milionů, přičemž částku ještě výrazně navýšily úroky. Samotný Zádamský dostal od soudu 875.000 korun. Požadoval ovšem přes 13 milionů, které chtěl údajně věnovat své dobročinné nadaci.