Vloupání do trafiky zaznamenala na kamera, na které je vidět, že muž tmavé barvy pleti měl zřejmě na "noční svačinku" opravdu velkou chuť. Pomocí těžkých kamenů se snažil rozbít skleněnou výplň dveří, potřeboval několik pokusů. V průběhu akce použil i svou vlastní sílu, když sklo zkoušel vykopnout. Jeden kámen hodil na vedlejší okno jako aut ve fotbale za hlavou.

Když si konečně udělal místo, do provozovny vlezl. Jenže po chvíli dorazili na místo policisté z oddělení hlídkové služby čtvrtého policejního obvodu. "Muže policisté zadrželi za použití donucovacích prostředků a eskortovali na místní oddělení," informoval mluvčí pražské policie Jan Daněk.

"Se zadrženým osmnáctiletým cizincem, který je na území Česka jako turista, je nyní vedeno zkrácené přípravné řízení pro trestné činy krádež a poškození cizí věci. V případě odsouzení mu za toto jednání hrozí až dva roky za mřížemi," dodal mluvčí Daněk s tím, že při výslechu pachatel projevil lítost. "Ale nijak své jednání nevysvětlil, protože odmítl vypovídat," řekl Daněk.