Při této kratochvíli se nejprve mladíci u vozidla fotili. Pak ale jeden z nich u auta ulomil zpětné zrcátko, což mu ale zřejmě přišlo málo hrdinské. Zanedlouho proto vyskočil přes kapotu motoru na střechu vozu, kde buď imitoval, nebo se přímo snažil, utrhnout majáky. Když se mu to nepovedlo, z auta seskočil a z místa i s „parťákem“ utekli neznámo kam.

Byť se na první pohled nestalo nic hrozného, i tak svým jednáním způsobili hledaní na policejním voze škodu vyčíslenou na bezmála třicet tisíc korun. Z toho důvodu prošetřují policisté celou událost pro podezření z přečinu poškození cizí věci.

"Mladíky se ale policistům do této doby ztotožnit a vypátrat nepodařilo. Proto se nyní obracíme s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Prosíme každého, kdo mladíky na záběrech bezpečnostní kamery poznává, aby nám informace k totožnosti hledaných, případně místu jejich pobytu či pohybu předal prostřednictvím linky tísňového volání 158," požádal veřejnost o spolupraci mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.