Další incidenty s policí pražští fandové na severu Čech neměli, třebaže jich v roli diváků přijely na ligový zápas tisíce. Sledovali prohru svého celku 3:1.

Sparťanům je sice kladeno za vinu také poničení plotu u stadionu, popálení sedaček světlicemi a poničení bariéry - v souvislosti s těmito incidenty ale nebyl nikdo zadržen. Alespoň ne na místě. Policisté ale budou ještě vyhodnocovat vlastní kamerové záběry i záznamy České televize.

Kvůli kanonádě v ochozech a kouř z dýmovnic (a také pro zaznívající nadávky) musela být hra v Teplicích opakovaně přerušována - a dokonce došlo ke zkrácení hrací doby. V tomto případě ale byli na vině radikální fandové na obou stranách. Jedna z hozených rachejtlí mířila i směrem na trenéra Sparty Vítězslava Lavičku. Hledání pachatelů výtržností bude pokračovat; i vyčíslení způsobené škody teplický klub teprve plánuje.

Zdevastované a silně znečištěné vagony

Později s vyčíslením škody přijdou také České dráhy, které nyní dávají do pořádku zdevastované a silně znečištěné vagony, v němž do Teplic cestovalo z Prahy tvrdé jádro sparťanského kotle. Čtyři zastávky kvůli zatažení záchranné brzdy během cesty totiž byly ještě tím nejmenším. Zasvé vzaly stolky, operky, odpadkové koše i poklopy záchodových mís na toaletách.

Výtržníci se nerozpakovali dokonce ani vymlátit okno (v důsledku čehož musel být poškozený vagon vyřazen z provozu a uzamčený přesunut na konec soupravy), prokopnout stěnu kupé nebo přímo z vlaku odpalovat pyrotechniku. Také vystříkání hasičského přístroje během cesty nesouviselo s likvidací požáru, ale s pochybným zaháněním nudy během cesty. Stejný smysl mělo i vyhazování urvaných záclonek, držáků na mýdlo a dalších věcí z oken.

Náhradu škody budou dráhy vymáhat po klubu, který speciální vlak pro přepravu svých fandů objednal. Protože šlo o speciální fanouškovský spoj, jiní cestující řáděním výtržníků nebyli dotčeni.