V jednom z bytů v Černomořské ulici byl nalezen mrtvý 55letý muž. Třebaže přesnou příčinu úmrtí teprve určí soudné lékaři na pitevně, je zřejmé, že zemřelý se stal obětí násilného činu. Z ublížení na zdraví s následkem smrti podezřívají vyšetřovatelé 36letou ženu, po které nyní policisté pátrají. Ve čtvrtek se obrátili s žádostí o pomoc na veřejnost. „Jakékoliv poznatky k podezřelé přijmou operátoři na tísňové lince 158 nebo kterékoliv služebně policie,“ uvedla Jana Rösslerová z ředitelství pražské policie.

Během vyšetřování násilného činu policisté navíc právě v Černomořské ulici zadrželi opilého řidiče, který navíc způsobil dopravní nehodu. Šestatřicetiletý šofér se rázem stal neřidičem. Nadýchal více než tři promile a policisté mu na místě odebrali řidičský průkaz. Navíc ho zřejmě čeká soud, který by ho v krajním příkladě mohl poslat za mříže až na tři roky. Muž je totiž podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

close zoom_in Policie hledá hubenou ženu

V souvislosti s vyšetřováním útoku ve Vršovicích se smrtelnými následky pátrají policisté po 36leté Simoně Kecové. Hubená žena s blonďatými vlasy, která je vysoká mezi 165 a 170 centimetry, se může vydávat také za Sandru Štístkovou. Žena podezřelá ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví s následkem smrti se podle předpokladů kriminalistů s největší pravděpodobností pohybuje na území hlavního města.