Informace, které by mohly pomoci k nalezení podezřelých, jsou vítány na lince 158; přijme je také kterákoli policejní služebna.

Poprvé pachatelé zavítali do prostor firmy sídlící v ulici Ve Žlíbku; to bylo loni 9. prosince večer. „Ještě během pracovní doby, před 19. hodinou, přišli tři muži na recepci, kde v tu chvíli nebyl nikdo ze zaměstnanců; využili tak situace a pokusili se ze stolu odcizit trezor," připomněla Rösslerová pokus o krádež z předvánočního období. Ano, pokus – dotyční totiž neuspěli a museli odejít s nepořízenou.

Stejná trojice si to ale vynahradila o osm dní později, kdy do akce vyrazila také večer: tentokrát po 20. hodině – a to do firmy v průmyslovém komplexu ulici F. V. Veselého, odkud zaměstnanci už odešli. Po vypáčení vstupních dveří tak zloději měli prostory jen a jen pro sebe. Nebyl tak problém odnést si z neuzamčené kanceláře tři notebooky v celkové hodnotě přes 50 tisíc korun.

Pokud se muže podezřelé z krádeže vloupáním podaří odhalit, dopadnout a čin jim prokázat, u soudu jim hrozí až dva roky vězení.

Hledá se trojice mužů s čepicemiPrvní z podezřelých měl na sobě světlou bundu s černým olemováním náprsní kapsy, světlé kalhoty a na hlavě měl bílou čepici s kšiltem. Na rukou měl černé rukavice. Dva jeho společníci byli oblečeni do tmavé bundy s kapucí; dále měli džíny a sportovní boty světlého odstínu. Také oni měli na hlavách světlé čepice s kšiltem – a jeden se navíc maskoval i šedým šátkem přes obličej.