Zraněný se ihned po útoku musel podrobit náročné operaci, která byla mimo jiné spojena s rekonstrukcí části obličeje a aplikací titanové ploténky. V tomto ohledu nejsou vyloučeny ani trvalé následky.

Policie hledá svědky těžké újmy na zdraví. | Video: Policie ČR

I když poškozený nahlásil událost přibližně měsíc po napadení, kriminalisté čtvrtého policejního obvodu dokázali zajistit několik záběru z bezpečnostních kamer. Na nich je vidět poškozeného ve společnosti dalších mladých lidí.

Kriminalisté tyto osoby vnímají jako klíčové svědky celé události, kteří by mohli svým svědectvím přispět k objasnění celé události. Doposud se jim však nepodařilo zjistit jejich totožnost.

"Proto se touto cestou obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání. Pokud znáte jejich totožnost, nebo víte, kde se pohybují či zdržují, případně máte další informace k tomuto případu, neváhejte a kontaktujte prosím linku tísňového volání 158. Žádáme tímto i osoby zachycené na záznamu, aby tak učinily, pokud se na záběrech poznají," požádal veřejnost o spolupráci mluvčí pražské policie Jan Rybanský.