Po páru pátrají policisté od června. Rodina oznámila pohřešování dvojice poté, co se jim žena a ani její partner dlouhodobě neozývali a nevěděli, kde se nachází. Policisté okamžitě začali po dvojici pátrat, kontaktovali další příbuzné a známé. Podařilo se jim zjistit, že měli v plánu odjet odjet svým vozidlem značky Renault Fluence někam na Moravu. "Policisté dalším šetřením získali svědectví, že byl muž spolu se ženou dne 6. června spatřeni ve svém vozidle na odpočívadle u dálnice D1 poblíž 66 km," informovala policie v polovině července.

Zdroj: Youtube

Auto bylo začátkem září nalezeno odstavené v maďarském městě Ostřihom poblíž Slovenských hranic. Vozidlo nemělo žádné registrační značky a jeho vnitřní prostory byly polity neznámou chemickou látkou. Ve vozidle se nenacházely žádné osobní věci pohřešovaných.

"V tuto chvíli nelze vyloučit, že se oba pohřešovaní stali obětí násilného trestného činu a z tohoto důvodu si případ převzali kriminalisté z Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy," uvedla mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

V Praze na Břevnově bylo nalezeno ubodané dítě, policisté zadrželi jeho matku.
Můj milovaný syn. Chovala se divně, tvrdí o krvavé vražedkyni kolegové

Kriminalisté při vyšetřování narazili na dvojici čtyřiadvacetiletých mužů, z nichž jeden měl podle nich spáchat vraždu a druhý z nich podvod. Ten se měl týkat vily v Bubenčí, která patřila zmizelé ženě. Oba již byli za zmíněné trestné činy obviněni, informoval Blesk.cz.

Těla dvojice se doposud nenašla. Policisté nepotvrdili, že by byli s jistotou přesvědčeni o tom, že oba pohřešovaní jsou po smrti. Nicméně po domovní prohlídce a po komunikaci s blízkými pohřešovaných mají podezření, že se hledaný pár stal obětí násilného trestného činu. Vzhledem k tomu že vyšetřování stále pokračuje, odmítli kriminalisté sdělit bližší informace, uvedl server iDnes. 

Městská policie. Ilustrační foto.
Jsem syn Michaela Jacksona, pojďte se mnou na hrad, lákal chlapík strážníky