„Kriminalisté předběžně vyloučili cizí zavinění smrti. Byla nařízena zdravotní pitva, která stanoví přesné příčiny úmrtí,“ řekl Pražskému deníku mluvčí pražské policie Jan Rybanský. "Je to bezesporu tragická událost a s ohledem na pozůstalé se k případu nebudeme dále vyjadřovat," doplnil s tím, že výsledky pitvy budou známy nejdříve po Velikonocích.

Matka dvou dětí byla pohřešovaná od nedělního večera, kdy se před odchodem na jógu polibkem rozloučila s manželem. Měla se vrátit v osm hodin. Ale až ve středu odpoledne ji našli mrtvou v Šáreckém údolí.

Tři dny nezvěstná Zuzana byla naposledy zachycena bezpečnostní kamerou na zastávce Lipanská na Žižkově, kde v 17:45 nastoupila do tramvaje číslo 9 a mířila na Národní třídu. Zoufalá rodina a přátelé ji marně hledali prostřednictvím sociálních sítí a požádali o pomoc policii.

Policisté ve středu povolali vrtulník, psovoda a kolegy ze speciální pořádkové jednotky a zaměřili se na oblast Divoké Šárky, což je jedenáct kilometrů vzdušnou čarou dál, než žena zmizela. „Okolo půl druhé byla žena nalezena v údolí bez známek života,“ sdělil médiím Rybanský s tím, že si případ převzali kriminalisté z prvního oddělení - takzvaná mordparta.