Incident se odehrál v noci z 8. na 9. října v hotelu na Senovážném náměstí v Praze 1. Na recepci kolem půlnoci zazvonil neznámý muž, který si chtěl objednat pokoj na noc. Ochotná recepční ho tedy pustila dovnitř. Muž u sebe neměl žádný doklad, tak se usadil na blízkou pohovku, kde měl čekat, než mu doklady přinese jeho manželka.

„Dlouhou chvíli při čekání si krátil konverzací s recepční a u toho začal z nenadání masturbovat. Udivená žena ze strachu dělala, že ho nevidí a bála se, aby ji jakkoliv nenapadl. Onanista po více než hodině a půl navštívil toalety a po krátkém rozloučení s recepční odešel neznámo kam," sdělil k případu policejní mluvčí Richard Hrdina.

Kriminalisté zajistili z hotelu kamerové záznamy, na kterých je jednání muže velmi dobře zaznamenáno. Jedná se o muže snědé pleti, ve věku kolem třiceti let, který má tmavé vlasy s výraznou pleší a kouty.

„Z kamerového záznamu je dále patrné, že by se mnoho jednat o leváka. Kriminalistům se ho za využití všech operativně pátracích prostředků doposud nepodařilo vypátrat a tak žádají širokou veřejnost o pomoc," dodal Hrdina.

Pokud muže na kamerovém záznamu poznáváte, nebo máte jakékoliv informace, které by vedly k jeho nalezení, kontaktujte linku 158. 

Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu výtržnictví, za což mu hrozí v případě dopadení a odsouzení až dvouletý pobyt za mřížemi.