Na nepříjemnou návštěvu byla policie upozorněna v neděli 29. října na tísňovou linku. Po příjezdu na místo policisté nalezli v bytě jen poškozenou šestašedesátiletou ženu a jejího třiadvacetiletého synovce. 

„Ti hlídce shodně uvedli, že do bytu přišel vnuk poškozené, který po ni požadoval peníze. Vzhledem k tomu, že mu žádné nedala, vytáhl na svoji babičku nůž. Pod pohrůžkou násilí od obou požadoval vydání peněz, mobilních telefonů, a dalších věcí. Své výhrůžky stále stupňoval a vyhrožoval, že je zabije. Posléze udeřil třiadvacetiletého muže do hlavy a svoji babičku udeřil do obličeje, až upadla na zem," sdělila k případu mluvčí policie Eva Kropáčová.

Strážníci zpacifikovali muže, který se sebepoškozoval.
Plechem se řezal do krku a zápěstí. Jeho sebepoškozování zastavila až policie

V ten okamžik se podařilo napadenému synovci utéct a přivolat policii. Útočník mezi tím utekl z bytu pryč. Policisté po muže začali okamžitě pátrat, ale bezúspěšně. Věděli ale, že má u sebe klíče od bytu babičky a že by se mohl na místo vrátit.

„Přibližně po pěti hodinách si policistka z místního oddělení Strašnice povšimla poblíž domu muže odpovídajícího popisu hledaného. Z tohoto důvodu jej okamžitě hlídka zkontrolovala a zjistila, že se skutečně jedná o vnuka poškozené," dodala Kropáčová.

Onanista v hotelu.
Výtržník na recepci hotelu přes hodinu a půl masturboval. Zachytily ho kamery

Policisté na místě dvaatřicetiletého muže zadrželi pro podezření z trestného činu loupež a převezli ho na policejní služebnu.

V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let.