V obou případech byly karty použity k výběru nebo placení v obchodě. Při neoprávněném použití byli zachyceni tři podezřelí. Jednalo se o muže a ženu, ve druhém případě dokonce o ženu s malým dítětem. Případy jsou prošetřovány pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. V případě odsouzení by mohlo jít až o dvouletý pobyt za mřížemi.

Řidič měl v krvi tři promile V sobotu odpoledne si hlídka městské policie všimla  prostoru křižovatky ulic Československého exilu a Krouzova odstaveného osobního vozu. V jeho blízkosti se pohyboval muž, který močil do křoví a potácel se. Po nějaké chvíli nastoupil do vozu a odjel. Hlídka se domnívala, že muž je  opilý  a po několika minutách ho zastavila. 42 muž se přiznal, že před jízdou pil alkohol. Dechovou zkouškou se prokázalo, že má v krvi tři promile. Událost šetří policisté.

Řidička přejela strážníkovi nohuStrážník pražské městské policie spatřil v zákazu zastavení v ulici K Milíčovu stát osobní vůz. Za volantem seděla řidička, se kterou chtěl strážník situaci vyřešit. Ona se namísto toho rozjela a muži přejela nohu. Pak odjela neznámo kam. „Po pár minutách se ale na místo vrátila. V současné době je strážník v nemocnici, takže o něm nemáme další informace,“ uvedla mluvčí pražské městské policie Irena Seifertová. Alkohol byl u obou vyloučen dechovou zkouškou. Strážník sám vyhledal ošetření v nemocnici. Celou věcí se zabývají policisté.