Podle Týdeníku policie seděl za volantem černého automobilu občan Polska (server Aktu.cz uvádí, že je 28letý) a policisté u něj provedli při kontrole zkoušky na alkohol a drogy. "Zkouška na přítomnost omamných a psychotropních látek vyšla s pozitivním výsledkem," uvádí Týdeník policie.

Zdroj: Youtube

Muži zákona pak zjistili, že vozidlo Range Rover bylo v noci odcizeno v Rakousku. Na předním boku má nálepku, podle níž patří architektovi Jochenu Mugrauerovi sídlícímu v městečku Aurolzmünster nedaleko šumavského trojzemí - tedy hranic Česka, Německa a Rakouska. Zadržený pachatel se zřejmě snažil převézt kradený vůz do Polska.

"Muž byl na místě zadržen a převezen k dalším úkonům na policejní služebnu. Celou věcí se již zabývají kriminalisté," informoval Týdeník policie. Odtažený Range Rover by se měl po vyřízení nezbytných formalit vrátit rakouskému majiteli. Jeho manželka sdílela informaci o krádeži auta přímo z jejich garáže na Facebooku. "Díkybohu!" radovala se Helga Mugrauerová poté, co se dozvěděla o nalezení vozu pražskou policií.

Na Pražském okruhu shořelo ferrari.
Na Pražském okruhu shořelo ferrari. Z auta zbyl jen předek, škoda je 6 milionů