"V rámci práce na případu se kriminalistům podařilo sestavit identikit muže, který je ze spáchání loupeže důvodně podezřelý. Hledaný by měl mít na krku tetování nezjištěné podoby. Jestliže jej na identikitu, který je výstižný z 80 procent, někdo poznává, ať se ozve na linku 158. Muž by mohl být ozbrojený a nebezpečný, proto se ho nesnažte zadržet a volejte tísňovou linku v případě, že víte, o koho se jedná," uvedl dnes mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Policie hledá lupiče, kteří přepadli spořitelnu na Skalce.
Dva ozbrojení lupiči ve vestách "security" přepadli spořitelnu, hledá je policie

K přepadení došlo krátce před 18. hodinou. Do pobočky si tehdy pro peníze přišli dva maskovaní mladíci či muži. Lupiči měli na hlavách kapuce a obličeje zahalené šátky nebo šálami. Přes bundy měli oblečené reflexní vesty s nápisem „security“.

Jeden z dvojice hlídal u vchodových dveří, druhý si to namířil rovnou k hotovostní přepážce, kde pod pohrůžkou stříbrného revolveru požadoval vydání finanční hotovosti. Na to konto mu pokladní vydal obnos nepřesahující deset tisíc korun. Poté oba hledaní utekli neznámo kam. Policie po nich stále pátrá.

Roztržená podprsenka.
Dotyky a polibky. Pak se seznámení v baru zvrhlo v pokus o znásilnění