"Policistům se podařilo muže překvapit a zákrok byl proveden rychle a razantně. Následně bylo zjištěno, že zadržený disponoval padělanými doklady na jinou identitu a dvěma střelnými zbraněmi, municí a tlumičem. Rovněž používal maskovací prostředky, jako jsou paruka a brýle, aby změnil vzhled," informovala policejní mluvčí Lenka Sikorová. Podle webu Blicu se akce odehrála v pražském hotelu Amadeus, kde si údajný nájemný vrah pronajal pokoj před třemi týdny, uvedla agentura.

Srbská média, na něž se odvolává agentura AP, v lednu zveřejnila video, na němž zadržený muž vystupuje na bělehradském předměstí za bílého dne z auta, chladnokrevně zastřelí vedle stojícího člověka, znovu nasedne a z místa odjede, píše ČTK.

Policie hledá dvojici, která ukradla batoh s notebookem.
Viděla ho první. Žena sebrala cizí batoh, byl v něm drahý notebook

Zadržený muž putoval do policejní cely a ze strany justičních orgánů bude probíhat řízení o jeho předání do vyžadujících států.

Zákrok provedli policisté Národní jednotky cíleného pátrání Policie České republiky ve spolupráci se zásahovou jednotkou Krajského ředitelství policie Středočeského kraje.

Hledané vozidlo.
Taxík srazil ženu na přechodu. Řidič jí pomohl, přesto ho hledá policie