"Dívka mluví pouze rusky a anglicky a není vyloučeno, že může být ve špatném psychickém stavu. Pohřešovaná s největší pravděpodobností trpí také poruchou příjmu potravy. Kriminalisté do současné chvíle prověřili desítky míst, kde by se mohla nacházet, ale bohužel se dívku nepodařilo vypátrat," uvedla mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová.

Fanoušci pražské Slavie hledaní v souvislosti s použitím pyrotechniky.
Kdo házel pyrotechniku na Slavii? Policie už zná polovinu výtržníků

Hledaná je 160 až 165 cm vysoké velmi štíhlé postavy, má zelené oči, světle hnědé až plavé dlouhé vlasy a někdy nosí brýle. Na sobě měla světle růžový svetr, kalhoty se svislými černo – bílými proužky, sportovní kožené světle růžové boty značky Baťa s vyšší rovnou podrážkou.

"Policisté z tohoto důvodu prosí veřejnost o pomoc při pátrání. Jakékoliv informace o místu, kde by se mohla dívka nacházet, prosím předejte na linku 158," požádala Kropáčová o spolupráci širkou veřejnost.

Zhruba hodinu po vyhlášení pátrání mluvčí informovala, že vše mělo šťastný konec: "Děkujeme za pomoc při pátrání po pohřešované třináctileté cizince. Dívka byla před pár okamžiky nalezena a je v pořádku."

U nehody kamionu na 0. kilometru D1 ve směru na Brno zasahovaly všechny složky IZS.
Na okrajích Prahy komplikovaly dopravu dvě nehody kamionů