Svérázným způsobem se rozhodl řešit svou frustraci mladý muž v Praze 4. V neděli před devátou hodinou ranní oznámil občan dispečerovi na lince 158, že ulicí Bělčická prochází muž a kope do zaparkovaných automobilů.  
 

Když hlídka dorazila na místo, našla už jen poškozené vozy. Oznamovatel ale poskytl velmi solidní popis výtržníka, a tak se policisté pustili do propátrávání blízkého okolí. Netrvalo dlouho a na hledaného narazili v prostoru garáží v ulici Ke Spořilovu. 

Ke všemu se přiznal

Na dotaz, zda vzniklá spoušť je jeho dílem se ihned přiznal a bez vytáček sdělil také důvod svého konání. Štvou ho zbohatlíci. Kvůli bohatým lidem přišel o práci, a tak cíleně útočil na drahá auta. Policisty zároveň ujistil, že svého činu nelituje. 

Možná by ale měl. Nejen že se mu podařilo ukopat zrcátka minimálně čtrnácti až dvaceti vozidlům, takže se předběžně odhadnutá cena vyšplhala na částku přesahující 250 tisíc korun, ale i proto, že ve chvíli, kdy byl zadržen třímal v ruce igelitový sáček s podezřelým bílým práškem. 

Hrozí mu až dva roky

Na dotaz policistů na inkriminovaný pytlík sice zareagoval rychle, ale ne příliš chytře. Hodil ho totiž na zem a tvrdil, že neví, co v něm je. Muži zákona to ale tušili a jejich tušení se také záhy potvrdilo. Jednalo se o pervitin. 

„Vzhledem k uvedeným okolnostem policisté dvaatřicetiletého muže na místě zadrželi a převezli na policejní služebnu k provedení dalších služebních úkonů,” uvedla policejní mluvčí Hana Křížová. „Muži hrozí v případě odsouzení za trestné činy Poškozování cizí věci a Přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu až dvouletý trest odnětí svobody,” dodala mluvčí.