Od úterka, kdy pohřešovaný zmizel, se nepodařilo zjistit jakékoli nové informace, a tak se ve čtvrtek policisté obrátili s žádostí o pomoc na veřejnost. Jakékoli poznatky, které by při pátrání mohly pomoci, jim lze předat prostřednictvím linky 158.

Jan V. je hubený, měří 157 cm. Jeho popis připomíná oválný obličej, šedé oči, hnědočerné vlasy ostříhané nakrátko a vousy v podobě bradky. Zvláštním znamením je jizva v oblasti hrudní kosti. „Naposledy byl oblečen do zimní bundy a na nohou měl modré tenisky," připomněl Daněk.

Sprejer byl přistižen přímo v akci – a poté i dostiženStarost o to, že stará Praha zřejmě neudrží krok s trendy moderní doby, zřejmě měla čtveřice cizinců ve věku od 23 do 25 let, kteří se společným úsilím pustili do zkrášlování metropole podle svého vkusu. Bylo to v úterý v noci v Chelčického ulici, kde se tři z podezřelých rozmístili kolem zdi tak, aby mohli hlídat přístupy z ulice. A čtvrtý? Ten začal nad schody do parku sprejovat několikametro­vý nápis! Přímo při činu vše odhalila hlídka strážníků z Prahy 3. Pokynu, aby zůstali na místě, uposlechli jen ti cizinci, kteří postávali i předtím, Ten, jenž sprejoval, se dal na útěk. Byl ale dostižen a přiveden zpět. Dobrovolně se mu nechtělo; záznam o události zmiňuje použití donucovacích prostředků. Kvůli podezření ze spáchání trestného činu se nyní případem zabývají policisté.
Starost o to, že stará Praha zřejmě neudrží krok s trendy moderní doby, zřejmě měla čtveřice cizinců ve věku od 23 do 25 let, kteří se společným úsilím pustili do zkrášlování metropole podle svého vkusu. Starost o to, že stará Praha zřejmě neudrží krok s trendy moderní doby, zřejmě měla čtveřice cizinců ve věku od 23 do 25 let, kteří se společným úsilím pustili do zkrášlování metropole podle svého vkusu. Starost o to, že stará Praha zřejmě neudrží krok s trendy moderní doby, zřejmě měla čtveřice cizinců ve věku od 23 do 25 let, kteří se společným úsilím pustili do zkrášlování metropole.

Nadával, ale nespolupracoval, zazmenali strážníci o školákoviUniformám i vlastní matce zhurta nadával školák, kterého hlídka strážníků z Prahy 14 dopravila na policejní stanici. O incidentu z úterního večera informovala ve čtvrtek Irena Seifertová z centrály městské policie. Na počátku bylo oznámení, že dva mladíci vyváděli Dygrýnově ulici na Černém Mostě. V prodejně potravin se postrkovali tak, že shodili regál se zbožím. Jak se to odehrávalo, posléze majitel obchodu ukázal na záznamech z kamer. Při příjezdu hlídky se mladík v šedé mikině dal na útěk, připomněla Seifertová. „Protože pršelo a byl zjevně pod vlivem alkoholu, při úprku upadl," konstatovala. Uvedla, že 14letý chlapec byl při jednání se strážníky „agresivní a vulgární" – a protože odmítal spolupracovat, hlídka ho předvedla na policejní služebnu. „Tam si ho následně přijela vyzvednout jeho maminka. Na její osobu mladý muž nešetřil vulgárními výrazy," uvedla Seifertová. Dohru bude mít věc na sociálce; řešit ji budou úředníci z OSPODu – oddělení sociálně právní ochrany dětí.