Ke krádeži došlo 25. února odpoledne v prodejně v Nádražní ulici, poznamenala ve čtvrtek Iveta Martínková z ředitelství pražské policie.

„Prodavač upřesnil, že v době, kdy byl telefon odcizen, si všiml v prodejně jen jediného zákazníka. Tento muž navíc obchod navštívil hned dvakrát během krátké doby," připomněla Martínková.

close Policisté hledají muže, který si na jednom z mobilních telefonů udělal 'selfíčko'. zoom_in To nejzajímavější, co se policisté od prodavače dověděli, nicméně byla informace o tom, že návštěvník v krámě zanechal tvář: pomocí jednoho z vystavených telefonů zvěčnil svůj obličej, když sám sebe vyfotil.

„Pro policisty je tento muž velice důležitý, neboť se v prodejně nacházel ve chvíli, kdy byl mobilní telefon odcizen – a mohl by tak přispět k objasnění případu," konstatovala Martínková.

Policisté předpokládají, že se muž se záběru sám přihlásí prostřednictvím linky 158 – očekávají ale, že vše by mohl ještě uspíšit někdo z těch, kteří ho znají, a ozvat se s tipem, kde tohoto muže hledat.

Čtěte také: Zloděj vjel autem do výlohy obchodu, ukradl zboží za půl milionu korun