Tělo dvaačtyřicetiletého Petra K. z Liberecka bylo nalezeno v úterý 7. února v jednom z hotelů ve Vratislav. Informovala o tom Polská tisková agentura. Čech z Libverdy byl hledaný pro vraždu ženy v Praze. Polská policie na Twitteru oznámila ukončení pátrání.

„Mohu potvrdit, že v polské Wroclavi bylo nalezeno tělo českého občana. Spolupracujeme s polskými kolegy,“ uvedl mluvčí a dodal, že muž podle prvotních informací zemřel bez cizího zavinění a může se jednat o osobu, která byla hledaná v souvislosti s vraždou v pražském hotelu.

Informaci o tom, že se skutečně jedná o muže podezřelého z vraždy ženy v Praze, uvedla policie ve středu 8. února na svém twitterovém účtu.

Po muži pátrala policie od 4. února. O den později se Petr. K stal podezřelým z vraždy, ten samý den bylo odvoláno pátrání po modrooké blondýně z Liberce. Třiatřicetiletou ženu z Liberce postrádal její přítel, kterému se naposledy ozvala telefonicky z pracovní cesty ve čtvrtek 2. února kolem 19. hodiny s tím, že se vrátí následující den. Domů ale nedorazila. V neděli 5. února policie pátrání odvolala.

Pohřešovaný muž, podezřelý z vraždy, odjel z pražského hotelu ve voze Škoda Scala modré barvy RZ 5L79685 neznámo kam. „Hledaný muž je ozbrojený a nebezpečný, proto se ho prosím nesnažte zadržet ani jinak kontaktovat," uvedl v neděli 5. února Rybanský. 

Policisté v pondělí 6. února nalezli vozidlo, kterým podezřelý odjel z místa činu, na Brněnsku.