Informace o jeho pohřešování byla vyřazena z pátrací databáze na internetu.

Návštěvníka baru zle zkopali dva neznámí mužiVážné zranění v obličeji, jehož léčení se neobešlo bez operace, utrpěl návštěvník baru v centru metropole, který se zastal své přítelkyně. Incident, k němuž uprostřed noci došlo v ulici Nekázanka již v polovině března, zůstává pro kriminalisty I. obvodu pražské policie aktuální dodnes. Po dvojici podezřelých totiž stále pátrají. Dvě hodiny po půlnoci byl napaden 25letý návštěvník, který se ohradil, když dva neznámí muži obtěžovali jeho přítelkyni. Ti reagovali drsným útokem. „Údery pěstí do obličeje ho srazili k zemi, kde do něj ještě kopali,“ přiblížil v úterý vývoj událostí Jan Rybanský z ředitelství pražské policie. Připomněl, že agresoři stále zůstávají neznámí – detektivům se ale podařilo získat podobiznu alespoň jednoho z podezřelých. V úterý se obrátili s žádostí o pomoc na veřejnost. Jakékoli informace, které by s řešením případu mohly pomoci, lze policistům předat prostřednictvím bezplatné linky 158. „Za trestné činy těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi,“ poznamenal Rybanský.
 

S kradeným superbem jezdil muž po celé republice  Předposlední červnový pátek zmizela z parkoviště na Chodově Škoda Superb za šest set tisíc korun – a na počátku tohoto týdne spadla klec. Policisté z oddělení řízení dopravy auto zastavili v ulici K Barrandovu – a to i s řidičem, který se přiznal k jeho krádeži. V sobotu o tom informoval Jan Daněk z ředitelství pražské policie.
Koho hledají, policisté věděli už před zákrokem. Poté, co auto odvezl z Türkovy ulice, s ním dotyčný jezdil po celé republice – přičemž se několikrát zastavil u čerpací stanice, aby doplnil palivo, avšak placením se nezdržoval. „Takto tankoval v Hranicích, v Hradci Králové a v Praze. Jendou také natankoval ve Žďáru nad Sázavou, kde obsluze nechal do zástavy svůj občanský průkaz,“ připomněl Daněk. S tím, že pro občanku se měl zákazník vrátit i s penězi – avšak nestalo se tak. Díky tomu policisté zjistili totožnost 24letého muže, který s kradeným vozem jezdil.
Zatímco nalezené auto vrátila policie majiteli, podezřelého obvinili kriminalisté z krádeže. „V případě odsouzení mu hrozí až osmiletý trest odnětí svobody,“ poznamenal Daněk.