„Erosenka na oko nabízela sex. Při tom potencionální „kunčofty" okradla," shrnul Hulan noční dění před jedním z hotelů v ulici V Celnici v centru metropole. Její počínání velmi detailně zachytila bezpečností kamera. Záběry policie ve středu zveřejnila a obrací se na veřejnost s žádostí o spolupráci. Pokud někdo kapsářku poznává, jakékoli informace o této ženě jsou vítány na lince 158.

Dva muže, k nimž se 19 minut po třetí hodině postupně nikoli pouze přitočila, ale opravdu přivinula velmi těsně, dosud neznámá dívka připravila téměř o dva tisíce dolarů. V přepočtu si tak přišla na téměř 50 tisíc korun. A to během necelých dvou minut!

„Vyhlédnuté oběti začala na oko svádět. Při tom je osahávala na intimních partiích. Ze záběrů bezpečnostních kamer je zřejmé, že to mužům nebylo až tolik příjemné. Nicméně eroticky nabuzená dívka byla neodbytná," přiblížil Hulan situaci tak, jak se jevila.

Tedy - jak se jevit měla. Ve skutečnosti totiž dívce nešlo o nic jiného než o obsah kapes obou mužů. Stačila je prošacovat, aniž si toho dotyční všimli. Že jim chybí peníze, zjistili teprve ráno.