Poškozený si vyrazil takzvaně na pivko do jednoho z barů v ulici Na Bělidle v Praze 5. Před vstupem do podniku, potkal partičku dvou dívek a dvou mladíků. Dal se s nimi do řeči a následně nyní již pětičlenná skupina skončila společně na baru.

Jeden z mladíků ostatní pozval, takže objednal „kyblík“ koktejlu s několika brčky. Ze společného pití si potom každý „cucnul“ jak měl zrovna chuť. Zábava se rozproudila a asi dvacet minut bylo vše v naprostém pořádku.

Situace se změnila v okamžiku 

Potom došlo k náhlému obratu. Poškozený se vrátil z toalety a objal nového známého, nic zlého netuše, přátelsky kolem ramen. Ten se ovšem z ničeho nic otočil a čtyřiadvacetiletého mladíka udeřil pěstí do obličeje. Na to okamžitě zareagovali ostatní a rozzuřeného útočníka od napadeného odtáhli.

Ačkoli muže drželi tři jeho přátelé, několikrát se jim dokázal vysmeknout a na zcela mírumilovného mladíka znovu zaútočit. Několikrát ho kopl a udeřil pěstí do obličeje. Po třetím útoku už notně otřesený mladý muž bar opustil a vyhledal lékařskou pomoc. Výsledkem agresorova řádění je tříštivá zlomenina kostí v obličeji poškozeného.

Policie prošetřuje případ pro podezření z trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví, kdy pachateli v případě vypátrání a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři roky. Muž se policii sám nakonec přihlásil sám a tak bylo v pátek pátrání odvoláno.