Tři dny nezvěstná Zuzana byla naposledy zachycena bezpečnostní kamerou na zastávce Lipanská na Žižkově, kde v 17:45 nastoupila do tramvaje číslo 9 a mířila na Národní třídu. Zoufalá rodina a přátelé ji marně hledali prostřednictvím sociálních sítí a požádali o pomoc policii. Žena si ve spěchu zapomněla doma mobilní telefon a odešla rovněž bez dokladů, protože jí je ukradli na služební cestě.

Její manžel Gustavo, původem z Peru, byl zdrcený a pro televizi Prima řekl, že mu milovaná Zuzana dala pusu a řekla, že se vrátí v osm. Nic víc už si bohužel neřeknou. Policisté ve středu povolali vrtulník, psovoda a kolegy ze speciální pořádkové jednotky a zaměřili se na oblast Divoké Šárky, což je jedenáct kilometrů vzdušnou čarou dál, než žena zmizela.

„Okolo půl druhé byla žena nalezena v údolí bez známek života,“ sdělil médiím mluvčí pražské policie Jan Rybanský s tím, že si případ převzali kriminalisté z prvního oddělení - takzvaná mordparta. „Kolegové v tuto chvíli zjišťují, za jakých okolností žena zemřela,“ dodal mluvčí Rybanský. Podle příbuzných netrpěla žádnou vážnou nemocí. Zanechala po sobě pětiletého syna a roční dcerku.