Při výstupu z tramvaje ji měli obtěžovat dva chlapíci. Toho si však všimla kolemjdoucí jiná dvojice mužů, kteří se ženy zeptali, zda nepotřebuje pomoc nebo zavolat policii.

V momentě, kdy to uslyšeli podezřelí, fyzicky napadli jednoho z nich. Po napadení utrpěl jeden z "ochránců" zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

Zdroj: Policie ČR

Na místo byla vyslána nejbližší policejní hlídka, která po příjezdu spatřila dva muže, kteří se před ní dali na útěk. Oba byli velice rychle dostiženi a zpacifikováni.

Celý případ policisté v současné chvíli prověřují pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. V případě odsouzení hrozí pachatelům až dvouletý pobyt za mřížemi.

Žena před příjezdem policejní hlídky z místa odešla. Pro vyřešení tohoto případu je právě ona pro kriminalisty klíčovou svědkyní, proto ji policie prostřednictvím pátrací relace vyzvala, aby se ozvala na linku 158 nebo navštívila nejbližší policejní služebnu.

"Důležitá svědkyně po které jsme pátrali, se včera ozvala na linku 158. O pátrací relaci se dozvěděla v médiích. Moc děkujeme všem za pomoc při pátrání," informovala ve středu mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.