Blížící se auto se zapnutými majáky bylo signálem pro jednoho z nich, aby se dal na útěk. Ostatní aktéři – dva mladíci a dívka uposlechli výzvy a zůstali na místě. Útěkáře zanedlouho zadržela další hlídka městské policie v nedaleké Jirečkově ulici, kde se snažil schovat a přivedla ho zpět k místu incidentu.

Zdroj: Městská policie Praha

"Při kontrole, zda muži nejsou ozbrojeni, se mladík, který už jednou uprchl, opět pokusil o útěk. Strážníci ho pomocí donucovacích prostředků a pout rychle vrátili zpět. Zraněný 21 letý mladík byl přivolanými záchranáři převezen k ošetření do nemocnice. Strážníci asistovali policistům při převozu mladíků ve věku 18, 21 let a18 leté dívky na policejní stanici," uvedla mluvčí pražské městské policie Irena Seifertová.

Městské kamery zaznamenaly průběh rvačky. "Ze záznamů je patrné, že se do bitky zapojila také mladá dívka, která se prý snažila bránit svého chlapce. Všichni účastníci rvačky měli navíc obrovské štěstí, že s ohledem na projíždějící tramvaje nedošlo k žádné tragické nehodě," konstatovala Seifertová.