V prvním případě muž využil chvíle, kdy si žena nechala kabelku položenou na kufru, který stál na nástupišti na Florenci, a šla si koupit jízdenku. Ženě tak vznikla škoda 150 tisíc, protože v kabelce měla Ipod, dva mobilní telefony, zlaté řetízky a vyšší finanční částku. Mužovo počínání zachytila kamera.

Muže pronásledoval svědek i okradená žena

Druhý případ se shodou okolností stal také na Florenci. Muž tentokrát vytrhl kabelku z ruky ženy, která seděla na lavičce. Potom se dal na útěk. Žena muže pronásledovala, čehož si všiml náhodný svědek, který se snažil ženě pomoci.  To se mu nepodařilo, ale pronásledovaný muž upustil kabelku z ruky. Případy policie prošetřuje jako podezření ze spáchání trestného činu krádež. Muži tak hrozí pětiletý trest.

Řidička převrátila auto na bok V ulici Na Groši převrátila jedenapadesátiletá řidička svůj vůz. Její mercedes přitom stačil poškodit další dva automobily, které parkovaly hned vedle. Co nehodu způsobilo je zatím předmětem vyšetřování. Mohlo jít o zavinění řidičky nebo technická závada. Nicméně žena nebyla pod vlivem alkoholu a zraněnou ji ošetřila záchranka, která ji převezla do vinohradské nemocnice. Žena vyvázla jen z pohmožděninami.