Ten se totiž zastal neznámé ženy, kterou útočníci slovně obtěžovali. Následně od nich utržil několik ran pěstí a po posledním úderu zůstal bezvládně ležet na nástupišti. Jeho zranění si vyžádala převoz do nemocnice.

Zdroj: Policie ČR

„Policisté šetřením zajistili kamerové záznamy, na kterých jsou vidět jak podezřelí, tak celé napadení. Pokud muže na záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohli zdržovat, ozvěte se prosím na linku 158 nebo navštivte nejbližší policejní služebnu. V současné chvíli nemůžeme vyloučit, že se jedná o cizince, kteří mohou bydlet v hotelu či na ubytovně," požádala veřejnost o spolupráci mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

„Zároveň pátráme také po ženě, kterou měli muži v metru obtěžovat, aby se ozvala také na linku 158. Je pro nás důležitou svědkyní k vyřešení tohoto případu," doplnila.

Kriminalisté pátrají po muži v souvislosti s případem znásilnění v Holešovicích.
VIDEO: Pachatel znásilnil ženu u drážní budovy. Policie pátrá po muži z metra

Celý případ, který se  stal v úterý 6. července ve 21.40, policisté prověřují pro podezření ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví. V případě dopadení a odsouzení hrozí pachatelům až tříletý pobyt za mřížemi.