Přepadení trvalo několik málo vteřin a nikdo při něm nebyl zraněný. Kriminalisté na místě zajistili kamerové záznamy, na kterých je zachycené samotné přepadení i maskovaný „loupežník“. Pokud ho na záběrech poznáváte třeba díky oblečení, které měl v době incidentu na sobě, nebo víte, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se na linku 158.

V případě, že má k případu někdo jakékoliv informace, nebo byl také svědkem události, ať se též ozve na tísňovou linku. Kriminalisté přivítají i případné záběry z palubních kamer z vozidel, která projížděla v sobotu 4. září v čase od 20.30 do 21.05 hodin Mladoboleslavskou ulicí v Praze 9.

Podezřelý byl mladšího vzhledu, vysoký cca 175 centimetrů a sportovní postavy. Oblečený byl do tmavé bundy, pod kterou měl žlutou mikinu s kapucí. Obličej měl nabarvený černou barvou a přes ústa šátek. Na nohou měl vyšší přezkovou obuv a mluvil česky bez přízvuku.

Kriminalisté v současné době celý případ prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu loupež, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.