Železniční přejezd byl zabezpečen signalizací a závorami, přesto zde se vlak srazil s mužem. Vážná nehoda se stala u křižovatky ulic Milady Horákové a Pelleova. Muže vyprostili hasiči a předali ho záchranářům. Těm se ani po půlhodině oživování nepovedlo muže zachránit. Kvůli incidentu stál vlakový provoz mezi Rakovníkem a Kladnem.

Taxikáři napadli řidiče UberuSkupina taxikářů napadla ve čtvrtek odpoledne před letištěm Václava Havla řidiče Uberu, který si přijel pro své zákazníky. Taxikáři na řidiče doráželi a prý na místě vyhrožovali, že napadení zopakují. Jeden z nich mu na auto nalepil samolepku  „nelegální transport“, další mu bránil ve výjezdu. Jeden z taxikářů pak řidiči vzal mobil otevřeným okýnkem. Skupinka mužů pak řidiči rozbila přední sklo. Případem se zabývá policie.

Krmná směs poplašila Horní PočerniceHasičské jednotky ze strašnické a satalické stanice zasahovaly v pátek odpoledne u nehody nákladního vozu. V barelech, které vozidlo převáželo měla být podle označení žíravina. Do ulice Ve žlíbku v Horních Počernicích proto vyslalo operační středisko i hasiče – chemiky. Odborníci po následné analýze určili, že se nejedná o látku nebezpečnou, ale o krmnou směs. Místo nehody bylo zajištěno proti vzniku požáru a zastaven únik látky. V bezpečné zóně kolem vozidla poté hasiči asistovali při přečerpání látky přepravcem.  

Fotogalerie: Zásah v Horních Počernicích.