Zadržený muž se nakonec doznal ke krádeži ve stadiu pokusu, výtržnictví a ublížení na zdraví. Také se přiznal k tomu, že vyrazil do centra metropole s úmyslem krást, aby si opatřil peníze na nákup drog a na běžný život. Drogy také muž užil ještě před tím, než vyrazil do města. Muž skončil v cele předběžného zadržení a je stíhán vazebně. Hrozí mu tři roky. Muž byl ale už sedmnáckrát stíhán a proto mu může být horní hranice trestu navýšena.

V Nuslích hořela kuchyněVe středu ráno zasahovali pražští hasiči při požáru kuchyně v bytě obytného domu v ulici Slavojova v Nuslích. Požár poškodil kuchyňskou linku a vybavení místnosti.  Za čtyři minuty po příjezdu hasiči lokalizovali požár a odvětrali místnost i chodbu. Příčinou požáru byla závada odvlhčovače 
Požár Kuchyně.  Požár Kuchyně.  Požár Kuchyně.

Kvůli požáru museli hasiči rozebrat část střechyTři jednotky hasičů zasahovali ve středu večer u požáru střechy hotelu v ulici V Celnici. Požár lokalizovali zaměstnanci hotelu. Hasiči část střechy rozebrali. Při zásahu používali zařízení Cobra. „Zařízení COBRA má velmi efektivní hasicí schopnost při použití omezeného množství vody, čímž jsou minimalizovány následné škody způsobené vodou a poškozením konstrukcí. Zařízení rozprašuje vodu a vytváří velmi jemnou vodní mlhu, která má schopnost zchlazovat prostor požáru a hasit oheň," uvedl Martin Kavka, tiskový mluvčí pražských hasičů.
Požár na střeše hotelu.   Požár střechy hotelu. Požár střechy hotelu.