Útočník si počkal, až dívka vešla na cestičku mezi křovím a panelovými domy, pak na ni zaútočil. Do očí jí nastříkal zatím neznámý sprej a druhou rukou se jí snažil zakrýt ústa, aby nemohla křičet. Napadená dívka se ale bránila a křičela o pomoc. Muž se jí pokusil umlčet ještě jednou, ale ani ve druhém případě nebyl úspěšný.

Hledaný muž. | Video: Policie ČR
Hledaný muž. | Video: Policie ČR
Hledaný muž. | Video: Policie ČR

Při boji oba spadli na zem. Dívka stále volala hlasitě o pomoc. V oknech a balkónech okolních bytů se začali objevovat lidé a muž se nechtěných svědků zalekl. Nakonec utekl. Případ vyšetřují kriminalisté pro podezření z trestného činu loupeže. Muži hrozí až deset let za mřížemi. Pachatele se podařilo zachytit bezpečnostní kamerou. Policie proto prosí veřejnost o pomoc.  

Pohřešovaný muž nenastoupil do výkonu trestuPražská policie pátrá po jedenatřicetiletém muži, který nenastoupil do výkonu trestu. Do věznice s ostrahou ho poslal pražský Městský soud na dobu devíti let za hospodářkou trestnou činnost. Tu páchal v roce 2004 – 2005. Na muže je vydán i mezinárodní zatykač. Muž je 170 – 180 cm vysoký a má hnědočerné vlasy a černé oči. Fotografie je z roku 2010 a je možné, že svůj zevnějšek mohl změnit.
close Pohřešovaný Michal H. info Zdroj: Policie ČR zoom_in

Muž zmizel při cestě z oběda 
Policisté hledají pětapadesátiletého muže, který byl naposledy viděn v Praze 10 v ulici Třebohostická. Společně se svými kolegy se vracel z oběda zpět do kanceláře, ale po chvíli se od nich odpojil. V poslední době byl ve velmi špatném psychickém stavu a není vyloučeno, že by si mohl sáhnout na život. Muž je 170 – 175 cm vysoký, střední postavy, má hnědé oči a krátké bílé vlasy. Naposledy byl oblečen do šedých riflí, hnědé mikiny na zip s kapucí a červenomodré košile. Na nohou měl kožené boty.
close Pohřešovaný muž. info Zdroj: Policie ČR zoom_in